Služby

Nabízené služby:

PhiBrows Microblading

PhiBrows Microblading

PhiBrows Microblading je přirozená metoda permanentního make-upu (PMU). Výsledkem je přirozeně vypadající obočí, kde tahy jsou vykresleny ve směru růstu přirozených chloupků, aby se dosáhlo co možná nejvíce realistického vzhledu permanentního obočí.

Tvar obočí je upraven dle morfologie tváře a zlatého řezu Phi 1,618. Jedná se o ideální proporci mezi vzdálenostmi jednotlivých rysů obličeje, která je naměřena pomocí kompasu PhiBrows. PhiBrows je nejlepší akademie microbladingu na světě. Účastníkům kurzu Phibrows je udělován certifikát až po absolvování tréninku, který může trvat až půl roku.

Od klasické metody permanentního make-upu se microblading liší použitím ručního pera, kdy je pigment aplikován pouze do vrchní vrstvy kůže.

Microblanding zůstává na kůži viditelný 12 až 18 měsíců a to v závislosti na typu kůže ( čím více mastící se pleť, tím kratší stálost barvy) a hlavně následné péči po aplikaci.

Obočí je zahojeno cca po 28 dnech- pigment se 28dní usazuje v kuži. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby.

Obočí je po zahojení o 50% bledší a chloupky o 10-15% tenčí než bezprostředně po první aplikaci. V 99% případů je potřebná korekce, která se provádí nejdříve 4 týdny, nejpozději 8 týdnů po zákroku.

Duležitá je péče po zákroku, je to 70% úspěšností léčby, a proto má velký význam na finální vzhled. Nesprávným ošetřením můžete ztratit až 80 % tahů. Je tedy nutné svědomitě a důsledně dbát na pokyny doporučené následné péče. Veškeré instrukce ode mě obdržíte vytištěné.

Pudrový efekt obočí

Pudrové obočí

Metoda prováděná speciální technikou strojkem. Autentické „vystínování“ pudr efektu, tedy dá se rozptýlit do ztracena. Dá se aplikovat i na starý permanent, avšak rozptýlení či ombre efekt není v tomto případě tak výrazný. Trvanlivost cca 2 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. O vhodnosti překrytí starého PMU se můžete bezplatně informovat na konzultaci. Tato technika je vhodná na jakýkoliv typ pleti a dá se vystínovat i jemně pro jemný efekt.

Obočí je zahojeno cca po 28 dnech. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby. Obočí je po zahojení o 40% bledší . Když je po zahojení potřeba korekce provádí se 6 – 10 týdnů od zákroku.

Duležitá je péče po zákroku, je to 70% úspěšností léčby, a proto má velký význam na finální vzhled. Nesprávným ošetřením můžete ztratit až 80 % tahů. Je tedy nutné svědomitě a důsledně dbát na pokyny doporučené následné péče. Veškeré instrukce ode mě obdržíte vytištěné.

Oční linky v řasové linii

Tetujeme přirozené tenké linie linek. Horní linku klasik tetujeme mezi řasy pro přirozené zvýraznění linie. Je vhodná i pro muže.

Horní oční linky klasik

Módní protažené linky.

Horní linky stínované

Nádherná metoda permanentního líčení, při které se kolem horní linky ještě rozprostře stín. Horní linku stínovanou stínujeme černou barvou. Linku i stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat.

Horní linky + oční stíny

Nádherná metoda permanentního líčení, při které se krom horních linek stínuje ještě částečně oční víčko. Vytváří se tak efekt celonalíčení oka. Lze kombinovat dvěma i více barvami. Linku i stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Tato metoda není vhodná pro povadlá víčka a doporučujeme jí spíše mladším klientkám. Barvy pro stínování: základ vždy černá + kombinace hnědé, zelené, olivové

Pro jakékoliv tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Prosím, berte na vědomí, že protažené linky i stínování víčka má svá specifika a nelze jej natetovat do nebezpečných zón nebo úplně přesně jak se líčíte. Protaženou linku a stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Trvanlivost cca 2 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. Možnost bezplatné konzultace a předkresu. Linky netetujeme na příliš kapilární víčka.

Rty

Jedná se o kompletní pigmentaci rtů, nejen jejich kontur. Používám pouze přirozené odstíny pro zvýraznění rtů. Netetujeme za okraj rtů!

TECHNIKA AQUARELL – stinované rty

TECHNIKA CELOVÝPLNĚ – celovýplň rtů

Odstraňování tetování, PMU

Speciální roztok kyseliny mléčné k odtranění nechtěného permanentního make-upu nebo menších tělových tetování. Ostraňování nebolí a je to velmi rychlé – jedno odstranění max. 15 minut.

Prázdná místa na tetování jsou místa po první aplikaci.